close
تبلیغات در اینترنت
از مهدی (عج) چه خبر؟

ایران سرای من
الهم عجل لولیک الفــــــرج
قالب وبلاگ
درباره وبلاگ

بــا سلام خدمت بازدید کنندگان محتــرم،بـــه وبلاگ شخصی علــی کاکـــاونــــــد خوش آمدید.امیدوارم لحظـات خوبــی رو بگذرانیـــــد و ازاینکه وقت خـود را صـــرف مشاهــــده ایــــــن بلاگ نمودید،متشکرم اکثر مطالبی که در این وبلاگ منتشر می شود،دست نوشته ها و عقایـــد شخصی مدیر سایت می باشد مگر اینکه برای آن منبع دیگری ذکر شده باشد.این وب سـایت در سایت ساماندهــی وب سایت های ایرانی ثبت گردیده و تابع قوانین جمهوری اسلامــــی می باشد. این وب سایت مسئولیتی در مورد پیام هـــای ارسالی توسط کاربران نخواهد داشت.هر گونــــه پیوند به بیـــرون و یا باز نشـــر مطالب سایتهـــای دیگر الزاما به معنی تائید مطالب و محتواى آنها نیسـت. استفاده از تمــــام مطالب نوشته شده من در این وبسایت آزاد می باشد. همچنین می توانید برخی دیگر از وبلاگ های افشین کاکاوند را در زیر مشاهده فرمائید:تصاویر عمره 92 ..................powerirani.lxb.ir.. ...........ak110.mihanblog.com..... (((الهم عجل لولیک الفرج))).
ورود کاربران

ورود به سایت

نام کاربری:
رمز عبور :
رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار سایت
افراد آنلاین : 1 نفر
بازدیدهای امروز : 62 نفر
بازدیدهای دیروز : 66 نفر
كل بازدیدها : 794136 نفر
بازدید این ماه : 62 نفر
بازدید ماه قبل : 970 نفر
نظرات : 887
كل مطالب : 352 عدد
تعداد اعضا : 715 نفر
امروز : دوشنبه 01 بهمن 1397
جستجوی مطالب

Google
iranam.rozblog.com

بنام او که خالق یاس ونرگس است.

 بیش از 1140 سال شمسی بهار وخزان گذشت ونیامدی،سالهاست نگاهم پشت پنجره ای که متعلق به فرداست قاب گردیده وگرد وغبار هجران برآن سایه افکنده ست،عمری است که برای آمدنت بی قرارم،یا بن الزهرا،ببین از فراقت سخت بارانیم،ببین ثانیه ها چگونه از هجر تو بغض کرده وبه هق هق افتاده اند،

آقا جان!حیف نیست ماه شب چهادره پشت ابرهای تیره وپاره پاره پنهان بماند،حیف نیست دیده را شوق وصال باشد ولی فروغ دیده نباشد.

بیا وقرار دل بیقرارم شو،بیا وصداقت آینه را به زلال آبی نگاهت پیوند بزن،بیا تا سر به دامانت بگذارم وعقده های چندین ساله ام را باز کنم،تو که معنای سبز لحظه هایی بیا تو که ترنم الطاف حق تعالی بیا... .

افشین کاکاوند

بیا که از هجرت چون اسپندی بر آتشم،یوسف فاطمه! کی طنین دلنواز انا بقیه الله تو از کعبه مقصود،جانها را معطر می نماید را میبینیم،کی کعبه به خود می بالد وزمین بر قامت دلربایت طواف عشق می گزارد وجان در سعی وصفای نگاه تو محرم می شود ومناسک حج وقربان را بجای می آورد.

برای آمدنت تمام دلهای عاشق دنیا را به ضریح چشمهای قشنگ و عباس گونه ات گره زده ایم ودر مراسم اعتکاف شبهای فراق برای گرفتن حاجتمان دست به دعا برداشته ایم،آقا جان برای آن لحظه که سبز پوش با پرچم یالثارات الحسین در انتهای افق غباری بپا می شود وتو با ذوالفقار حیدر وسوار بر اسب سفید قصه ها می آیی لحظه ها را بدست باد می سپارم.

بگذار صادقانه بگویم که کهانسالترین آرزوی دلم آرزوی وصال توست! آرزویی که برای بدست آوردنش تمام کلافهای عمرم را به بازار معشوق فروشان برده ام وخودم را در جرگه خریداران یوسف زهرا(س) قرار داده ام.

نازنینم!تو زیبا ترین دلیل برای شبهای قدر وشب زنده داریهای منی تو ضیاعین ودلیل امن یجیب منی.

آقا جان! می خواهم برایت قصه بگویم،قصه سیب وگندم ومردی که سالهاست در میان چشمم ایستاده،قصه خوشه خوشه انتظار وچشمانی که درو میکنند،قصه باران وسطرهایی که دلواپس پونه هاست،قصه اسب وخیال آمدن تو در باران،قصه هایی که مشق هر شب من است.

کاش می شد واژه ها را شست وانتظارراتفسیر کرد ولی افسوس،میدانی مرز انتظار کجاست!؟آنجا که قطره اشک منتظری سدی از دلواپسی ساخته وقطره قطره انتظار را ذخیره می کند،آنجا که وجودش چون جرعه ای آب از تشنه ای رفع عطش می کند آنجاه که می فرماید اگر شیعیان ما مرا به اندازه قطره ای آب بخواهند هر لحظه ظهور من نزدیکتر می شد.

حس می کنم نزدیکی آنقدر نزدیک که با آمدن یک نسیم تو را احساس کرد وبویید،خوب می دانم که آخر دل سنگ وطلسم نحس قصه را می شکنی وآنگاه زمان وصل وجان نثاری می رسد.

پس بیا از پس کوچه های انتظار ،بیا که شعرهایم بی قافیه مانده اند،بیا که با آمدنت گم میشود در تبسم تو بغض چندین ساله ام،بیا که غزلهایم مضمون ندارند ومثنوی عشق نا تمام است.

محبوبم!هر روز که میگذردبیشتر از قبل دلم برایت تنگ می شود،عشق تو سراسر وجودم را فرا گرفته و اگر دلم را بشکافی بر لوح آن نام تو هگ گردیده و اکنون ای بهار عشق!می ترسم از خزان عمرترسم از ندیدن است بگو که تا خزان من آیا فرصت بهار دیدن است؟

یابن الزهرا! "لیت شعری أین استقرت بک النوی"کاش میدانستم که کجا و کی دلها به ظهور تو آرام خواهند گرفت

بنفسی أنت!

به جانم سوگند که تا طلوع صبح صادق به انتظارت خواهم ماند ولحظه ها را با تمام سنگینی به دوش می کشم وسکوت ثانیه ها را به ازای فریاد زمان تحمل می کنم فقط برای رسیدن به لحظه با شکوه وصالت.

آقا جان!

در وادی انتظار زمان را بنگر که چگونه از هجر تو همچون شمع ذره ذره آب می گردد،کی می آیی که قطره ها به دریا بپیوندند؟خیبر گشای فاطمه(س) کی می آیی؟کی می آیی که کران تا بیکران دلم را برایت چراغانی کنم وچشمانم را فرش قدومت نمایم؟

بیا که بهار بی صبرانه مشتاق آمدن توست وقلبم جویبار اشکهایی که هرروز وشب برای فراق تو ریخته می شوند.

یاس سفیدم!بیا که با ظهورت آیه "والنهار اذا تجلی" تأویل گردد،بیا که چشمه سار وجودم سخت خشکیده وفریاد العطش برآورده،بیا تا از نرگس چشمانت عطری برای سجاده ام بگیرم،بیا و مرا زائر شهر قاصدکها کن،بیا... .

دلم برای ورود هر عشقی غیر از عشق تو بن بست است ودیده ام جز برای فراق تو نمی بارد،بیا که هجر توآیه "ان عذابی لشدید" را تفسیر می نماید،آقا جان!بحق کوچه وچادر خاکی بیا،بیا که سید علی ماتنهاست وچاهی ندارد که غصه هایش را بااو در میان بگذارد،بیا ورأس سبز شاپرکهایی باش که در جستجوی قبر یاس سرگردان کوچه های هاشمی مدینه اند.

ای پیدا ترین پنهان من!

تا تو بیایی،مروارید چشمانم رابرای سلامتیت صدقه می دهم وبرای آمدنت روزه سکوت می گیرم وبا جام وصال تو افطار می نمایم،نذر کرده ام که بیایی تا جان شیرین را فرش قدمهایت نمایم،پس بیا که نذر خود را ادا کنم.

امام مهدی

ای آفتاب عمر!

تا تو بیایی انتظار را قاب میکنم وبر لوح دلم می کوبم،فریاد را حبس می کنم وبه سکوت اجازه حضور می دهم،در نبود تو جام تلخ فراق را سر می کشم وسر به دوش هجران می نهم وبرای آمدنت دعا می کنم،به امید آنروز هزار وصد وچهلمین شمع را روشن می کنیم ومنتظرت می مانیم.

به خدای کعبه می سپارمت وسبد سبد نرگس ویاس چشم براهی میکنم:

  

کاش می شد که خدا،اجازه ظهورت می داد.


  

کاش می شد که،در این دیار غربت و میان موج غمها

به سکوت سرد وسنگین،رخصت خاتمه می داد.

  

 

کاش می شد که،جمعه ما،شاهد ابروی زیبای تو می شد

و دیده نا قابل ما،فرش کیسوی تو می شد.


کاش می شد،انتظار منتظر بپایان رسد و هوا میزبان یاسها و نسترنها

خاک پای مهدی زهرا شود.


کاش می شد،تو هم از انتظار خسته شوی و برای فرج دعا کنی.

کاش می شد ... .

 

منبع:yavaranmahdy.blogfa.com

             فرزانه نجاتی 

 

 

 

 
درباره : الهم صل علی محـــمد و آل محمـــــــد و عجل فرجهم ,مذهبــــــــی ,سیاســـــی ,شخصیت های اسلامی , امام زمان (عج) ,

امتیاز : | نظر شما :

مطالب مرتبط
ختـم همـگانـی زیـارت عـاشورا به نیـت تعجـیل در فـرج مـولا
متن کامل زیارت عاشورا همراه با ترجمه فارسی
برچسب ها : آقا جان! می خواهم برایت قصه بگویم،قصه سیب وگندم ومردی که سالهاست در میان چشمم ایستاده،قصه خوشه خوشه انتظار وچشمانی که درو میکنند،قصه باران وسطرهایی که دلواپس پونه هاست،قصه اسب وخیال آمدن تو در باران،قصه هایی که مشق هر شب من است. کاش می شد واژه ها را شست وانتظارراتفسیر کرد ولی افسوس،میدانی مرز انتظار کجاست!؟آنجا که قطره اشک منتظری سدی از دلواپسی ساخته وقطره قطره انتظار را ذخیره می کند،آنجا که وجودش چون جرعه ای آب از تشنه ای رفع عطش می کند آنجاه که می فرماید اگر شیعیان ما مرا به اندازه قطره ای آب بخواهند هر لحظه ظهور من نزدیکتر می شد. , آقا , جان! , می خواه , م برایت قصه بگو , یم،قصه سیب وگندم , ومردی که سالهاست , در میان چشمم ا , یستاده،قصه خو , شه خوشه انتظار وچشم , ا , نی ک , ه درو میکن , ند،قصه باران وسطرهایی , که دلواپس پونه هاست،قصه ا , سب وخیال آمدن تو در بار , ان،قصه هایی که مشق هر , شب من است. کا , ش می شد واژه ها را شست وانتظارراتفسیر کرد ولی , افسوس،میدانی مرز انتظار ,


نوشته شده در 04 / 02 / 1393 توسط مدیر سایت| بازدید : 2189 |

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:
نام ارسال کننده : Unknown
____________با عرض پوزش___امکان نمایش این نظر مهیا نیست___________
13 تير 1395 | 16:05
عناوين آخرين مطالب ارسالي

.: Weblog Themes By Music-Day.Info :.

::

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
عضویت سریع


قوانین سایت

کد امنیتی :
مطالب پر بازدید
ورود به سایت بازدید : 2469
فشن ها در تهران بازدید : 2321
عطر انتظار بازدید : 2307
سفری بسوی شام بازدید : 2183
عاشورا و مهدویت بازدید : 2171
نظر سنجی
به نظر شما بهترین سرویس میزبانی وبلاگ در ایران کدام است؟
امکانات وب

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به ایران سرای من مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح قالب

موزیک روز

جدیدترین مطالب روز دنیا